wtorek, 15 stycznia 2013

Gry na MovieStarPlanet *o*

Simsy sie instalują i teraz nie mam co robić. Więc wpadłam na pomysł żeby opisać jakie są gry na MovieStarPlanet i co się w nich robi. ;) Najpierw pare spraw przed wejściem do gier, czyli :

Jeżeli nie jesteś pewien :
1. Za uczestniczenie w grze się nie płaci.
2. No czyli darmowe ;D
3. Jeśli będziesz miał/a chociaż pare punktów dostaniesz fame.
4. Czyli inaczej coś zyskasz. ;D
5. Możesz zaprosić także przyjaciół do gry prywatnej.

To chyba już wszystkie punkty. Teraz opiszę wam gry, najpierw zobaczcie zdjęcie wszystkiego:

Kliknijcie jeśli nie widzicie. ^.^

1. Gra Ubierz Się. 
W grze ,, Ubierz Się '' mogą grać wszyscy - z małym, z średnim i dużym levelem. Opis gry.. Na środku u góry piszę w jaką kategorię masz się ubrać. Po prawej stronie pokazują ci się ubrania
które możesz wykorzystać, bądź możesz zostać w swoich. Jeśli u góry pisze ,,Jesteś Judge'' to znaczy, że wybierasz która osoba ma wygrać tą kategorię. Koło każdego jest pasek z żółtym paskiem - to oznacza ile masz punktów. Jeśli dojdziesz do końca, wygrasz fame. (:

2. Gra Zwariowane Karty.
W tej grze masz do wyboru 6 kart. U góry jest napisana kategoria, a ty musisz dać tą kartę która najbardziej jest związana z kategorią. Karty pojawiają się u góry i nie są pokazane kogo to która. Dzięki niej możesz się dobrze bawić. Jeśli pisze ci, że jesteś Judge, to znaczy że wybierasz która karta wygrywa w tej kategorii..

3. Gra Quiz.
Ohh jak ja kocham tą czcionkę *o* Dobra, przejdźmy do rzeczy ;D W tej grze wykazujesz się po prostu swoją wiedzą. Są pytania a do nich 4 odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa, wybierasz tą odpowiednią. To gra na czas, właściwie tak jak wszystkie ;p

4. Arkada.
Tu są jakieś tam gry, dla VIP i nie dla VIP. No, za dużo to wam nie opisuje tu. ;D

5. Gra tylko dla przyjaciół.
Możesz tu wybrać jaką tylko chcesz grę i zaprosić do grania tylko swoich przyjaciół. Wtedy wysyła się do nich zaproszenie i oni akceptują bądź odrzucają. W Quizie musi być minimum 2 osoby a w innych muszą byc minimum 3. 

6. Wybieg dla modelek (level +3)
Ta gra polega na tym co ubierz się, tylko korzystasz ze swoich ubrań. W tej grze niestety mogą tylko moviestars z powyżej level 3.

7. Casting.
To nasza kochana stara gra która była od początku <3 W niej wykazujesz się znajomością wszystkich animacji na MovieStarPlanet. Jedna dziewczyna pokazuje animki, a ty musisz w dobrej kolejności naciskać, ale żeby wygrać musisz to zrobić dobrze i szybko..

No, to tyle. ;3 Zaraz mi się zainstalują Simsy. *o* 

1 komentarz:

  1. co nazywam się lila25280 i moja kuzynka JeSsley q zapraszajcie

    OdpowiedzUsuń